Buradasınız : Ana Sayfa // Teknolojik ürünler // WatchGuard Ürün Ailesini Tanıyalım

WatchGuard Ürün Ailesini Tanıyalım

Kurumsal firmaların en büyük sıkıntılarından biri olan veri güvenliği ve personel performansına tam çözüm sunabilen WatchGuard ürünleri ayrıca firmanızın 5651 yasası ile gelen trafik loglama işleminide yapmış olup sizi yasal zorunluluktan kurtarıyor.  Hafif  ve stabil bir yapısı olan WatchGuard ürünlerinin firmanıza kurulumu yapılacak olan bir cihaz  ve bu cihaza ait arayüz ekranları ile tüm süreçleri yönetebiliyorsunuz.

Personeller için hangi sitelerin yasaklı olacağına ister siz karar verin, isterseniz bu işe uygun paket tercihi yaparak bu kontrol ve erişim izinlerinin WatchGuard ile yapılmasına olanak sağlayın. Siz işinize odaklanırken personel verimliliğinizi WatchGuard  halletsin.

WatchGuard  Ürün ailesi her bütçeye ve her kuruma uygun olarak modüler bir yapı ile sunulmaktadır. Kaç kullanıcı olduğu veya ne türden ihtiyaçlarınızın olduğuna dair paket içeriğini düzenleyebilmekte maliyeti kendi bütçenize uydurabilmektesiniz.

Tüm bu yönleri ile WatchGuard  ürün ailesi kurumsal firmanız için tam çözüm sunabilmekte ve gelişmiş teknik destek ağı sayesinde her türlü sorununuz için size hızlı çözümler üretebilmektedir.

Detaylı Teknik bilgi için ;  WatchGuard Ürünleri

 

Etiketler: , , , , ,Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS