Buradasınız : Ana Sayfa // Cilt Bakim // Ütüleme Epilasyonu Yaptıranlar

Ütüleme Epilasyonu Yaptıranlar

Gün geçmiyorki epilasyon alanında yeni yöntemler bulunmasın.Epilasyonun son trendi ütüleme epilasyonu diğer epilasyonlara nazaran sıfır acı ile yapıldığından çok tercih ediliyor.Artık mükemmel Ütüleme Epilasyonu teknolojisi sayesinde sadece uygulama yapılan bölgeye masaj yaptırıyor hissiyle, kıllardan kurtulmak mümkün.

Üütüleme epilasyonu nedir?

Bu yöntemle yapılan sık atışlarla kıl folikülü yavaş yavaş ısıtılıyor. İncecik epidermis, atış aralarında hızla soğuyor. Cihazlarda zaten kontak soğutma da var. Böylece deriye etki ihmal edilebilir düzeyde kalıyor. Yanık bir yana, ağrı da tamamen ortadan kalkıyor: Uygulama masaj rahatlığına dönüyor. Masaj rahatlığının bir başka nedeni, uygulamanın sabit atışlarla değil, başlığın deri üzerinde “ütü yapar gibi” gezdirilerek yapılması.

Öte yandan genital bölge lazer epilasyon bilindiği üzere en hassas bölge ve bu teknoloji ile artık tamamen acısız ve konforla epilasyon yaptırılabiliyor.Ütüleme cihaz modelleri  şu şekilde, Soprano Accord, Soprano XL diode lazer, Harmony XL lazer ve Spa SHR olarak adlandırılıyor.

Ütüleme Epilasyonu yaptıran var mı ? Ütüleme epilasyonu fiyatı nedir ? Ütüleme epilasyonunun yan etkileri var mı ? Ütüleme epilasyonu hakkında şikayetleriniz var mı ? Ütüleme epilasyonu tavsiye edermisiniz ? Ütüleme epilasyonu için önerebileceğiniz bir hekim var mı ? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Şunları arayanlar buraya uğradı:

Etiketler: , , , ,1 Yorum yapılmış " Ütüleme Epilasyonu Yaptıranlar "

  1. nuray diyor ki:

    Epilasyon kaç seans sürüyor ve fiyat aralığı nedir?

Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS