Buradasınız : Ana Sayfa // Cinsel Saglik, Çocuk // Sezeryanla Doğum Yapan Ünlüler Kimler ?

Sezeryanla Doğum Yapan Ünlüler Kimler ?

İşte sezeryan ile doğum yapan ünlü isimler:

BERNA LAÇİN:

Berna Laçin,normal doğumdan çok korktuğu için bebeğini seeryanla dünyaya getiren annelerden.Laçin doğum esnasında anestezi ile uyutulmadığı epidural iğne ile operasyon geçirdiği için,doğum esnasında tüm hisleri yaşadığını söylüyor.

SİBEL CAN:

Yne normal doğumdan çok ama çok korkan annelerden biri olan Sibel Can ilk iki çocuğunu anestezili sezeryanla doğurdu.Üçüncü çocuğunu ise epidural iğneli sezeryanla doğuran Can, ”keşke ilk iki çocuğumu da epidural anestezili sezeryanla doğursaydım,o hissi yaşamak çok güzelmiş” dedi.

NEŞE ERBERK:

Üçüz annesi olan Neşe Erberk,epidural anestezili sezeryanlı doğumu tercih eden annelerden.Doğum anında acı hariç her duyguyu hisseden Erberk epidural anestezi yöntemini öneriyor.

Christina Aquilera:

Ünlü yıldız bebeğini sezeryan ile dünyaya getirdi.

Britney Spears

Güzel yıldız bebeğini sezeryanla doğuran annelerden.Bunun gerekçesi olarakta annesinin ona yaşadığı en büyük acının doğum acısı olduğunu anlatması..

Angelina Jolie:

Angelina Jolie,sezeryanla doğum yapmaya mecbur kalan annelerden.Çünkü güzel yıldızın bebeği karnında ters dönmüştü ve sezeryanla doğum yapmak zorunda kaldı.

Victoria Beckham:

Güzel yıldız,4 çocuğunuda sezeryanla dünyaya getiren annelerden biri.David Beckham ve Victoria Beckham 5. bebeğide istiyor.Fakat doktorları 37 yaşınaki bir kadının 5.sezeryan doğumunu kaldıramayabileceğini söylüyor.

 

Şunları arayanlar buraya uğradı:

Etiketler: , ,Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS