Buradasınız : Ana Sayfa // Sac Bakim // Röfleli Saç Modelleri 2012

Röfleli Saç Modelleri 2012

2012 yılındada modası devam eden saça iki renk katmak,yani röfle,bu yıl farklı modeller ile bayanların dikkatini çekecek.Röfle ve balyajın en doğal en sık durduğu saç boyu kısa saçlar aslında. Uzun saçlarda yapılan röfle ve balyaj kısa saçlara nazaran daha az doğal bir görüntüsü oluyor. Ama bu aradaki farkı uzun saçlara krepe atarak kapatabilirsiniz.


Kısa saçlara yapılan röflenin ve balyajın daha başarılı olması sanırım kısa saçlara uygulamanın daha kolay olması ve kısa saçlardaki röfle ve balyajın kendisini daha net gösterebilmesi.

Bunun yanında kıvırcık saçın rengi de röfle ve balyajın başarılı sonuç vermesi açısından çok önemli. Saç renginiz kesatane tonlarındaysa kızıl balyaj ya da röfle, saç renginiz kızıl ise altın renklerinde ve kırmızının birkaç farklı tonunda röfle ya da balyaj, sarı tonlarında saçlarınız varsa (ki bu saç rengi röfle ve balyaj için en şanslı renk tonudur)her ren tonunda röfle ve balyaj attırabilirsiniz.

Bu yıl röfle modasında iki değil tam 3 renk kullanılıyor.Örneğin resimde gördüğünüz,sarı,kızıl,ve have tonlarında model gibi.

Şunları arayanlar buraya uğradı:

Etiketler: , , , ,Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS