Buradasınız : Ana Sayfa // Şort // QuickSilver Deniz Şortları 2011 Modelleri

QuickSilver Deniz Şortları 2011 Modelleri

Biri deniz şortumu arıyorum dedi. işte size deniz şortu konusunda ihtisas yapmış marka QuickSilverdan 2011 modelleri. QuickSilver Deniz şortları plajlarda görmeye alıştığınız ve hımm harika dediğiniz şortların üreticisi. Fiyatları 70 TL den başlayan Deniz şortları çok zengin seçeneklere sahip. Zaten dediğim gibi QuickSilver dediğinizde aklınıza gelmesi gereken tek şey deniz şortu. Tişörtleride yabana atılamaycak kadar güzel olsada bence QuickSilveri var eden ürünleri Deniz Şortları. Aşağıda sadece benim hoşuma giden bir kaç QuickSilver deniz şortunu sizlerle paylaşıyorum. Daha fazla QuickSilver deniz şortları için YKM mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Şunları arayanlar buraya uğradı:

Etiketler: , , , , , , , , ,2 Yorum yapılmış " QuickSilver Deniz Şortları 2011 Modelleri "

  1. Jessi James diyor ki:

    Kırmızı mavi beyaz olan harika görünüyor ama Cevahir , Galeria gibi tüm YKM mağazalarına baktım yok benzer bir model. Yazıyı yazan arkadaş nerden de bulabileceğimizi yazarsa sevinirim. Benim gibi almak isteyen bir çok kişi vardır eminim.

  2. ahmet diyor ki:

    QuickSilver şortları acaba şu su tutmayan kumaşlardan mı ? Suya girip çıktıkdan sonra sirkelemen yetiyor hani, çok iyi oluyor onlar var mı QuickSilver istediğim gibi

Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS