Buradasınız : Ana Sayfa // Cilt Bakim, Sağlık // PicoSure İle Dövme Silme Fiyatları

PicoSure İle Dövme Silme Fiyatları

PicoSure

Picosure yada PicoSil ile dövme sildirmek güncel teknolojiler arasında en yenisi olarak Dr. Hüseyin Tırman tarafından türkiyede ilk kez uygulanıyor. Tüm diğer Lazer uygulama merkezlerinde olduğu gibi PicoSure ile dövme silme işlemi dövmenin yapısına göre farklı başarı yüzdesine sahip olabiliyor. Bu  farklı sonuç alımı nedenine bağlı olarak PicoSil ( PicoSure ) dövme sildirme seans ücretleri farklılık gösteriyor.

Dr. Hüseyin Tırman Dövme sildirmek isteyenler ile ilk görüşmede ücretsiz hizmet veriyor. Yani yüz yüze görüşerek dövmeniz hakkında ki görüş ve tedavi önerilerini ücretsiz olarak edinebilir sonrasında tedaviye başlayıp başlamamaya karar verebilirsiniz.

Lazerle dövme silme işlemi güncel olarak en çok tercih edilen ve şuan sonuçları itibariyle en az risk içeren uygulama olarak öneriliyor. Piyasada sunulan Dövme silen Krem yada benzer ürünlerin gerçekliği söz konusu değil tıbbi olarak da ciddi riskler içermekte , dövmenizden kurtulmak isterken daha büyük sorunlar yaşamanıza sebep olabilmektedir.

Neden PicoSil (PicoSure) ? Lazer uygulamarında mantık çok basit işlemektedir. Lazer ışını derinin altına işlemiş olan renkli boyaya sert atışlar yaparak partiküllere bölme ve bu bölünme ile dışarı atma işlemi ile gerçekleşmektedir. PicoSil  şuan cilde zarar vermeden en iyi atış oranına sahip cihaz olarak öne çıkıyor. Bu yüzden diğer cihazlara göre zor işlemleri daha kısa seanslarla çözüme kavuşturabiliyor.

Teknolojinin yeni olması ve işinde iddiaalı olması sebebi ile fiyat olarak aklınıza diğer lazer silme tedavileri ile fiyat farkı olabileceği düşüncesini getirebilir . Bu konuda net cevap alabilmek için Dr. Hüseyin Tırman ile görüşmekte fayda var.

Yurt dışında yapılan lazerle dövme silme işlemlerinde yaygın olan dövme ne kadar yeni olursa o kadar kolay silir mantığı ülkemizde  kabul görmüyor. Türkiye’de ki estetik uzmanları yapılan dövmenin silinme işlemi için dövmenin en az 6 aylık bir maziye sahip olması gerektiğini savunuyor. O yüzden dövme yaptırmadan önce iyice düşünmek gerekiyor. Dövme yaptırıp 1 günde , 1 haftada sildirmek gibi bir düşüncesine sahipseniz sakın yaptırmayın. Hatta hiç dövme yaptırmayın. 15-20 günlük dövmeleri sildirmek için 6 ay beklemeniz gerekiyor, sildirmek için ortalama 5 seans işlemi ile 5 ayda silmesi sürüyor . 1 Yıl. 15 dakikada yapılan dövmeden kurtulmak için 1 yıl.

PicoSure cihazı şuan sadece Dr. Hüseyin Tırman tarafından uygulanıyor. Yeni teknoloji olmasından dolayı internette uygulamış ve sonuçlarını paylaşmış dövme zede pek bulunmuyor. PicoSil ile dövme sildirenlerin bu konuda ki paylaşımları ile hem cihaz hemde sean ücretleri hakkında daha çok bilgiye sahip olmaya başlayacağız.

Eğer PicoSure ile dövmenizi sildirdiyseniz hem sonuçlarını hem de seans ücretleri konusunda buradan paylaşımda bulunarak dövmesini sildirmek isteyen diğer kişilere yardımcı olabilirsiniz.

 

 

Etiketler: , , , , , , , , , , ,5 Yorum yapılmış " PicoSure İle Dövme Silme Fiyatları "

 1. Melis diyor ki:

  Kalıcı dövmeyi TCA ile silmek mümkünmüş , TCA’nın ne gibi zararı olabilir. TCA ile dövme silmek daha ucuzken neden Lazer dövme silme tercih ediliyor. Bana bu konuda bilgi verebilir misiniz.

 2. TCA Dövme silme diyor ki:

  bence bu şeylere bu kadar para ödemeyin tca ile evde kendisiniz silin dövmelerinizi. hem daha ucuz hem daha ağrısız.

 3. Yakuza diyor ki:

  Harika bir cihaz, gerçekten normal lazer cihazlara nazaran dövme silme seans sayısını en aza indiriyor. Çok memnun kaldım

 4. yakaramiştsu diyor ki:

  Hiç dövmem yok ama dövdürüp sildircem en kısa zamanda

 5. $aykut₺ diyor ki:

  Bendeki dövmelerde survivor bozok gibi sarkıyor sildiricem

Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS