Buradasınız : Ana Sayfa // Sağlık // Oral-B Şarjlı Diş Fırçası Zararlı mıdır ?

Oral-B Şarjlı Diş Fırçası Zararlı mıdır ?

Diş fırçalamayla pek arası olmayanlar için tasarlandığını düşündüğüm şarjlı diş fırçaları hakkında pek çok şey duydum. Diş fırçalamaya ayrılan zamanı boşa harcanmış zaman olarak görmek ve 5 saniyede dişleri fırçalamak bildiğiniz gibi iyi bir temizlik sağlamaz.
oral-b-sarjli-dis-fircasi

Oral B şarjlı diş fırçasını ağzınızda bir sağa bir sola tutuyorsunuz uzun uzun fırçalıyorsunuz. Fakat şarjlı diş fırçaları ne kadar sağlıklı ? Doğru olan dişi ve diş etlerini incitmeden nazik hareketlerle fırçalama yapmaktır. Oral B diş fırçası diş minesine ve diş etlerine zarar veriyor olabilir mi ? Oral B şarjlı diş fırçası fiyatı 229.TL civarlarında. Bir ürüne hem bu kadar para verip hem de diş ve diş eti sağlığımızdan mı oluyoruz? Oral B şarjlı diş fırçası kullananlardan yada konuyla ilgili bilgi sahibi olanlardan yorum bekliyoruz.

Etiketler: , ,1 Yorum yapılmış " Oral-B Şarjlı Diş Fırçası Zararlı mıdır ? "

  1. celal atik diyor ki:

    Oral-b elektrikli olması nedeniyle, manyetik alan yayan ve çalıştığı bölgede bol miktarda sinir ucu olduğu için zarar verebilecek icat. bu aleti kullananlarda migren benzeri ağrılar oluyorsa hemen kesmesi gerekir.

Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS