Buradasınız : Ana Sayfa // Cinsel Saglik, Çocuk // Normal Doğum Yapan Ünlüler Kimler ?

Normal Doğum Yapan Ünlüler Kimler ?

İşte  normal doğum yapan ünlü anneler:

DEMET ŞENER:

Demet Şener normal doğumu tercih eden annelerden biridir.Doğum sancısı başladığı ilk andan itibaren yoga hocası ile birlikte doğru nefes alıp verme yöntemini kullanarak hiç bağırmadan çığlık atmadan sakin bir normal doğum gerçekleştirmiştir.

ÇAĞLA ŞİKEL:

Çağla Şikel ilk hamile olduğunu öğrendiğinde aklında hep normal doğum yapmak vardı.Doğum anı gelip çattığında içinde korku heyecana dönüştü ve Çağla Şikel’in yanında doğum sancısı ve doğum esnası boyunca hep doğum koçu vardı.Çağla Şikel’de normal doğum yapan annelerden biri.

PINAR ALTUĞ:

Pınar Altuğ noraml doğumu tercih edene annelerden.Hamilelik boyunca hamilelik kurslarına giden Altuğ doğum hakkında geniş bilgi sahibi olarak,doğum zamanı geldiğinde epidural anestezi ile ağrısız bir doğum gerçekleştirdi.

NURGÜL YEŞİLÇAY:

Nurgül Yeşilçay’da normal doğum yapan ünlü annelerden.Yeşilçay Suyun doğumu kolaylaştırdığını düşünenlerden.20 saat doğum sancısı çeken Nurgül Yeşilçay normal bir doğum gerçekleştirdi.

GÜLBEN ERGEN:

Ünlü annelerden biri olan Gülben Ergen ilk çocuğunu 8 saatik bir sancıdan sonra  normal doğumla dünya getirirken,ikiz bebeklerini risk taşıdıkları için 15 gün erken sezeryanla doğurdu.

DENİZ AKKAYA:

Manken annelerden Deniz Akkaya,18 saat sancı çektikten sonra epidural iğne sayesinde ağrısız bir normal doğum gerçekleştirdi.

BEYONCE:

Dünyaca ünlü yıldız Beyonce’da bebeğini normal doğumla dünyaya getiren annelerden.

GİSELE BÜNDCHEN

Ünlü yıldız 2009 yılında dünyaya getirdiği bebğini evinin küvetinde suda doğurarak tüm dikkatleri üzerine çekmişti.Doğum olayının tadına varmak isteyen Bündchen hiç bir ağrı kesici alamadan,yoga teknikleri ile bebeğini normal doğumla dünyaya getirdi.

JESSİCA ALBA:

Jessica Alba, bebeğini en ufaka bir bağırtı ve çığlık olmadan,yoga tekniği ile doğru nefesi alıp vererek gayet sakin bir şekilde normal doğumla dünyaya getirdi.

PAMELA ANDERSON:

Ünlü star,iki çocuğunuda evinin küvetinde,suda,ağrı kesici kullanmadan ebe yardımıyla normal doğumla doğurdu.

 

 

Şunları arayanlar buraya uğradı:

Etiketler: ,Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS