Buradasınız : Ana Sayfa // Sac Bakim // Kuru Saçlar İçin Pantene Nem Terapisi Köpük

Kuru Saçlar İçin Pantene Nem Terapisi Köpük

Kuru Saçlar İçin Pantene Nem Terapisi Köpük kullanan var mı ?

Kuru saçlar için önerilen bir çok maske var. Gerek evde hazırlanabilecek maskeler, gerekse dışardan satın alabileceğimiz bitkisel içerikli maskeler olsun. Bugüne kadar kuru ve yıpranmış saçlarım için denemediğim çözüm yöntemi kalmadı. Zeytin yağlı maskelerden Argan yağına kadar bir çok bitkisel kür tarifi uyguladım.

pantene-nem-terapisi-sac-kopuguAçıkçası pek bir fayda gördüğüm söylenemez. Tabi ki her zaman doğal olandan yanayım, fakat Pantene’ in son zamanlarda sıkça reklamlarını gördüğümüz nem  terapisi köpüğünü denemek istiyorum. Pantene nem terapisi saç köpüğü hem ıslak hem de kuru saça rahatça uygulanabiliyormuş. Sabah ve akşam saça uygulanan Pantene nem terapisi saç köpüğünün, saça ihtiyacı olan nemi hapsettiği ve saçın daha kolay şekil almasını sağladığı söyleniyor.

  • Pantene nem terapisi saç köpüğü fiyatı 13.90TL

Pantene nem terapisi saç köpüğünü deneyen varsa, bu deneyimi bizlerle paylaşmasını istiyorum. Pantene nem terapisi saç köpüğü, kuru saçları gerçekten nemlendiriyor mu ?

Şunları arayanlar buraya uğradı:

Etiketler: , , ,3 Yorum yapılmış " Kuru Saçlar İçin Pantene Nem Terapisi Köpük "

  1. hesna diyor ki:

    bunu kullanan varsa lüttfen yorum istiyorum

  2. Mine diyor ki:

    15 gün oldu kullanıyorum faydasını görüyorsun ama çıksa fazla beklenti içinde olmamak lazım. Kuru saçlar için başka önerisi olan var mı ?

  3. Perihan erdem diyor ki:

    Bu ürünü kullanıp memnun olmayan varmı? Kuru saçlar için banyodan sonra saçı zeytin yağlayıp nemli havluya sarılı 30dk bekleyip yıkayın.ama bu ürün hakkında yorum???

Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS