Buradasınız : Ana Sayfa // Guncel // İsrail Gazze’de katliam yapıyor.

İsrail Gazze’de katliam yapıyor.

gazze

1945 -1950 yılları arasında Adolf Hitlerin zulmünden kurtulan Yahudilerin torunları o gün yaşadıkları acıları şimdi topraklarına sığındıkları Filistinlilere yapıyor. Dün taş üstünde taş bırakmayan Adolf Hitler ,Yahudilere bırakın yaşama hakkı tanımayı öldürürken bile  onlara onurlu bir ölümü reva görmemiş, böcek gibi gaz odalarında ölüme göndermişti.

İşte dünün o böceklerinden arta kalanlar  bugün ellerine geçen imkanlar dahilinde Adolf Hitler kostümü giyerek Filistin halkına , çoluk çocuk demeden zulm ediyor, taş üstünde taş bırakmıyor, plajlarda oynayan çocukları bombalayarak öldüren , ölmeyenleri de kaldırıldıkları hastanelerde bombalayan İsrail 1945 için göz yaşı dökmüş olanları  pişman ediyor. Bugün Filistin’de yaşanılan dramın sebebi olarak 1945 Adolf hitlerin başarısızlığının eseri olarak gördüğünden Adolf Hitlere olan kızgınlık neden yaptın yerine  neden tam yapmadın olarak değişiyor. İsrail git gide yeni yuzyilda kendini sona hazırlıyor.

 

 1 Yorum yapılmış " İsrail Gazze’de katliam yapıyor. "

  1. Hosting diyor ki:

    Kerry, “Gorevimiz iki taraf? da gorusmeye cag?rmak. Israil ile dostlugumuz onu desteklememizi gerekli k?l?yor” ifadelerini kulland?.

Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS