Buradasınız : Ana Sayfa // Aksesuar, Sağlık // Gunnar Bilgisayar Gözlükleri

Gunnar Bilgisayar Gözlükleri

Gunnar Gözluk Modelleri

 

Gunnar Bilgisayar GozluguGunnar Oyun gozluguGunnar tarafından tamamen Bilgisayar kullanma konusunda abartı seviyesinde bağımlı olan kişilerin gözlerini korumak amaçlı üretilen Gunnar Gözlüklerinin fiyatı 190 Dolar ile 210 doalr arasında olan Bilgisayar gözlükleri ekrandan saçılan Ultraviole ışınlardan dolayı meydana gelen gözlerde ki kuruma olayını engelleyici bir özlleğe sahip. Henüz Türkiyede satışa sunuşmul değil. Bilgisayar gözlüğü olan Gunnara sahip olmak isteyenler şimdilik Türkiyede ki aracı kişiler üzerinden satın alma sağlayabiliyor. Yakın zamanda Gunnar Bilgisayar gözlükleri ülkemizde satış noktaları üzerinden satın alınabilecektir.

Etiketler: , , , , , , , , , ,2 Yorum yapılmış " Gunnar Bilgisayar Gözlükleri "

  1. Bade diyor ki:

    Günde yaklaşık 10 saat kadar bilgisayarda iş yapıyorum.Gözlerimde bulanıklık oluyor.Bu gözlüklerin gerçekten faydası oluyormu?

    • dasda diyor ki:

      evet bu gözlüklerin hakikaten faydası var ama bir de satan yer bulsak çok daha güzel olacak , amber renk yada kehribar rengide deniyor. bu gözlük den satan yer bulamadım web sitesi var ama gerisi yok bende kendim yaptırıcam.

Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS