Gizlilik Sözleşmesi

 • Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek isterseniz burayı tıklayın.
 • www.fikirzede.net bloğuna kullanıcı formu ile kayıt olan üyelerimizin tüm hesap bilgileri tarafımızca gizli tutulur.
 • Üyelik bilgileri 3.üncü şahıs yada mail reklam sistemi ile çalışan kurumlarla paylaşılmaz.


4 Yorum yapılmış " Gizlilik Sözleşmesi "

 1. Münür Bozkurt (Mizan gıda Üretim Dağıtım) diyor ki:

  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin korunması ve piyasa gözetimi Genel Müdürlüğü, Reklam Kurulu Başkanlığının 16.07.2013 tarih ve 214 sayılı toplantısında alınan karar gereği “Münir Sultan Macunu” ve “Münir Ballı Bitkisel Karışım” adlı ürünlerimin tanıtımına Reklam ve Tanıtım “Durdurma Yasağı” getirilmiştir.
  Bundan sonraki tanıtımlar idari para cezası kapsamındadır. Hem bizim hem de sizin cezaya muhatap olup mağdur olmamanız için internet sitenize iktibasen alıp yayınladığınız ürünlerimizin tanıtımını 17.08.2013 tarihi itibariyle sonlandırıp yayından kaldırmanızı önemle istirham ederim.
  Aksi durumda mesuliyet kabul etmeyeceğimizin bilinmesini arz ederim. 17.08.2013
  Münür Bozkurt
  Mizan Gıda Üretim Dağıtım

  • Praba diyor ki:

   Finaste Henry.Jag f6nskar dig det finaste du vedett be4sta du tycker om,Det liver ger som gf6r dig glad, Lycklig.Henry min ve4n, jag hoppas du fe5r en dag fylld med kraft,ljus, ke4rlek och ve4lbehag. Att de avtryck du se4tter bringar gle4dje ff6r de du mf6ter tillika de du mf6ter ske4nker dig gle4dje ? Att me4nniskor mf6ter dig med e4rlighet och f6ppna sinnelag.Tack ff6r dig fina!Kram Lena

 2. Hakan murat diyor ki:

  Sansalet modelleriniz çok güzel ben alıp satmak istiyorum perakende size nasıl ulaşabilirim numaram05345290387

 3. kerem diyor ki:

  önceden verişmiş ilanları nasıl kaldıracağız yardımcı olurmusunuz

Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS