Buradasınız : Ana Sayfa // Bitkisel ilaçlar // Farsak Bitkisi Astım Hastalığı için Mucizemi ?

Farsak Bitkisi Astım Hastalığı için Mucizemi ?

71 yaşındaki Tuncer Gültang,Farsak bitkisi sayesinde astım hastalığından tamemen kurtulduğunu söylüyor.Ayrıca Gültang’ın cilt yaşı 35-40 civarlarında iken fizik yaşıda 45-50 civarlarında görünüyor.Yani Farsak otu Tuncer Gültang’a göre tamamıyla bir mucize..Farsak bitkisini tüm dünyaya duyurmak için bir kampanya başlatan Gültang,Farsatbitkisinden şampuan ve sabunlar imal edildiğini ve bu ürünlerden özellikle sabunun,mantar hastalıklarına iyi geldiğini söylüyor..

Farsak bitkisi hakkında detaylı bilgiye sahip olan var mı ? Farsak bitkisini kullanan var mı ? Farsak bitkisinin yan etkileri var mı ?Farsak bitkisini nerden bulabiliriz ? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Şunları arayanlar buraya uğradı:

Etiketler: , , , , ,68 Yorum yapılmış " Farsak Bitkisi Astım Hastalığı için Mucizemi ? "

 1. Mert Öner diyor ki:

  Evet Arkadaslar önemli bilen varsa lütfen paylaşsın…

 2. ismail diyor ki:

  degerli ilgil nefes problemım var sıkıntım cok bana konu hakkında lutfen bılgı verınız saygılarımla 05072760395

 3. eda eda diyor ki:

  bana ikna edici gelmedi. altın çilek ile ilgilide çok şey anlatılmiştı.abartılı vaadlerle insanları oyalamayın.sağlık bakanlığının onayı varmı.faydasını gören gerçek hastalar varmı? resmi belgelerle/raporlarla kanıtlayabilirmisiniz?

 4. ali diyor ki:

  selam yaşım 21 sprla ilgileniyorum astım güzünden yapamacak duruma geldim farsak nereden alabilirim antlaya konyaaltı karatepe ml::numaram 0537 398 60 63 05379651429 saygılırım cok ihdiyacım var

  • zehra diyor ki:

   03227770050 ben sipariş verdim nar farsak pekmezi bide zeytin suyu diye yağ yollamışlar kullanım felan belli değil farsak projesi diye internetten buldum ama bitki felan yok ortada sipariş verirken iyice açıklama alın geçmiş olsun

 5. Levent diyor ki:

  Farsak bitkisinden üretilen ürünleri nerden alabiliriz , ayrıca bu ürünler için sağlık bakanlığı ne diyor.

 6. Sinan Öztürk diyor ki:

  Umarım farsak bitkisinin faydaları ileride aslında zararlıymışa dönüşmez. Ama eğer söyledindiği gibi farsak bitkisi astıma iyi geliyorsa, nasıl kullanılmalı. Farsak bitkisi tam olarak nedir ve nerelerden tedairk edilir bunları bilmek istiyorum

 7. halilçanakoglu diyor ki:

  fatsa bitkisini nereden alabilirim .

 8. isminiz... diyor ki:

  farsak bitkisinin kullanılış şekli, gamajı ve benzeri konularve temin edilişi açıklanmalı.Bu tür bitkilerden dolayı dozaj fazlasından ölen yakınım var.Tuncer gültang ve bilim adamları bu konuyu aydınlatmalıdır.Nasıl temin edilir ve nasıl kullanılır bilmek istiyorum.0532 557 73 68

 9. isminiz... diyor ki:

  Sayın Tuncer beyin iddiaları doğruysa ve bedeb yaşını 45 hissediyorsa bu bitki hücre yenileyen özelliğe sahip olması gerekir.Eğer böyleyse akciğerlerin bittiği anlamına gelen koah hastalığında hücrelerin yenilenmiş olması gerekir.Tıp ve bilim adamlarının dikkatine.inceleyin araştırın belkide bazı katkılarla kanserede çare olabilir.

  • zehra diyor ki:

   farsak prole adı sipariş verdim çam kozalağı pekmezi yollamışlar adı farsak pekmezi netice alırsam aydınlatırım

 10. ali diyor ki:

  beyefendi ben farsak bitkisi hakkında geniş bilgi istiyorum selamlar

  • orhan seçmen diyor ki:

   farsak bitkisi akdeniz bölgesinde bulunuyor.ben kuru toz halini buldum çay gibi kaynatıp içiyorum .önemli derecede fark etti.taze yaprak olanı daha etkili olduğunu söylüyorlar hatta salatalara katarak yiyebiliyorsu.

   • pınar sınmaz diyor ki:

    arkadaşım ben istanbuldayım..acaba bitkiyi nereden bulabildin..aydınlatırsan sevinirim..

    • meliha diyor ki:

     pınar ya bu ot için herkes bişey söylüyor kimisi kullanmayın diyor falan.Akatarlara sor getirtebilirsin belki

 11. Selçuk diyor ki:

  Farsak bitkisi ile ilgili aşağıda ki yazıyı okudum. 2008 de yazılmış bir yazı. Acaba o dönem düşünülen ekonomik yatırımın bügün reklamı mı yapılıyor. Faydaları gerçekten abartılıyor olabilir mi ? Farsak bitkisinin bilimsel incelemeler sonunca gerçekliği konusunda otorite bir cevap vermeli. Hastalık söz konusu ve birilerinin ekonomik kaygısı yada yeni iş dalı oluşması adına insanların umutları ile oynanmamalı.

  Farsak bitkisi gerçekten faydalı mıdır sorusuna yetkili makamların cevap vermesi gerekir.

  Adana’nın bir dağ köyünde, göçü önlemek amacıyla gerçekleştirilen proje kapsamında, ”Farsak kahvesi”nin deneme üretimine başlandı.

  Adana’nın Feke ilçesine bağlı, Toros dağlarının eteğindeki Güzpınarı köyünde, göç etmeye hazırlanırken ortaya atılan bir proje sayesinde bu düşüncelerinden vazgeçen köylülerin, üniversite ile işbirliği yaparak ürettiği ve adına da ”Farsak” dediği kahve, doğada kendiliğinden yetişen bir ağacın sert kabuklu meyvelerinden elde ediliyor.

  Mercimek büyüklüğündeki meyveleri önce kırmızı, daha sonra yeşil olan, olgunlaşma döneminde ise açık kahverengiye dönüşen bu meyve, meyve olarak tüketildiğinde ağızda çok fazla lezzet vermese de kahve haline getirildiğinde özellikle aromasıyla içenleri hayran bırakıyor.

  ”Doğa harikası” olarak değerlendirilen bu meyveyi el emeği ile öğüterek kahveye dönüştüren köylüler, meyvenin yağını da şampuan üretiminde kullanmak üzere ayırıyor.

  Kahve haline getirildiğinde sıcak süte karıştırılarak elde edilen kahvenin yanında bir de Farsak kırması imal ediliyor. Pestile benzeyen, pekmez ve küncüden elde edilen Farsak kırması, kahvenin yanında tüketildiğinde kahveye ayrı bir lezzet katıyor.

  FRANCHISING’İN DESTEKLEDİĞİ İLK PROJE

  Türkiye Franchising Derneği (UFRAD) de kahveyi pilot proje olarak destekleme kararı aldı.

  Dernek Başkanı Mustafa Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ”isim hakkı” olarak adlandırılan franchisingin, ulusal markaların yaratılmasına zemin hazırlamasının yanında uluslararası pazarlarda yer edinebilme açısından da önemli olanaklar sağladığını, bu kapsamda çeşitli çalışmalar yaptıklarını bildirdi.

  Bir dağ köyünden çıkan kahvenin desteklenmesini ulusal bir görev kabul ettiklerini belirten Mustafa Aydın, ”bu proje, pilot proje olarak destekleyeceğimiz ilk proje olacak. Kahvenin yurt içi ve yurt dışında markasıyla tanıtımı konusunda gerekli çalışmaları yapacağız. Markalaşmayı Anadolu’ya yayma amacıyla çıktığımız yolda bu projeye büyük önem veriyoruz” dedi.

  PROJE NASIL DOĞDU?

  Adana il merkezine 170, Feke ilçe merkezine ise 35 kilometre mesafede bulunan 168 hane ve 700 nüfuslu, Toroslar’ın eteğindeki dağ köyü Güzpınar’ın kaderi, bu köy kökenli, ancak eğitim ve çalışma hayatı nedeniyle uzun yıllar yurt dışı ve Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunmak zorunda kalan bir uçak mühendisinin köye dönüşüyle değişti.

  Emekli olduktan sonra köyüne dönen Tuncer Gültang, köy halkının göç etme kararı aldığını öğrenince Çukurova Üniversitesinin de desteğini alarak başlattığı bir proje ile köyünün terk edilmesine karşı adeta seferberlik başlattı.

  Köydeki evleri tek tek dolaşan, projeyi anlatan, istenildiği takdirde göç etmeden de yaşadıkları yerlerde mutlu olabileceğine köylüleri inandıran Tuncer Gültang’ın projesi, köylünün yoluna ışık tuttu.

  Şampuan, kahve, kil ve sabun gibi çeşitli ürünlerin üretildiği Farsak Projesi’nin lokomotif ürününün kahve olduğunu belirten Gültang, bu kahvenin köyde kendiliğinden yetişen bir bitkinin meyvesinin ezilmesiyle elde edildiğini anlattı.

  Gültang, deneme üretimini yaptıkları kahve için Çukurova Üniversitesinin büyük desteğini gördüklerini; çinko, bakır, demir ve magnezyum yönünden zengin bu bitkinin yöreye özgü olduğunu anlattı.

  VARSAKTAN FARSAK’A

  Gültang, ”Farsak”ın ise göçer yaşamının yoğun olduğu uzun yıllar öncesinde ”Varsak” sözünün dilden dile dolaşarak değişime uğramasıyla oluştuğunu belirterek, şöyle devam etti:

  ”Göçerler dağları, ovaları geçerken hep ‘bir varsak’ dermiş. Bu yüzden göç edenlerce ‘varsak’ olarak adlandırılmış, ama zamanla değişime uğrayıp ‘Farsak’ olmuş. Feke ve çevresindeki dağ köylerinde yaşayan ailelere bu yüzden Farsaklar denir. Biz de bu geleneğin unutulmaması için proje kapsamındaki ürünlerin tamamını ‘Farsak’ olarak adlandırdık”

  Gültang, Farsak kahvesinin şu anda çarşıda, pazarda satın alınamayacağını, ancak köy halkının kendilerine katkı sağlayan kişi ve kuruluşlara bu ürünleri bedelsiz olarak vereceklerini bildirdi.

  Gültang, günümüzde göç yüzünden ailelerin parçalandığını, kentlerde uyum sorunları yaşandığını, sosyal ve ekonomik yaraların her geçen gün derinleştiğine dikkati çekerek, ”40 yıl hedef koydukları bu projenin göç mağduru milyonlarca kişiye model olacağını” sözlerine ekledi

 12. Ahsesn diyor ki:

  Aktarlarda bulabiliyormuyuz????

 13. kemal oduncu diyor ki:

  astim hastasiyim builaci nasil bula bilirim farsak ilacin nasil bula bilirim

 14. neslihan diyor ki:

  Ben astımım için BEE PROPOLİS® Extract damla kullandım. Çok faydasını gördüm. Eczanelerde satılıyor bilginiz olsun. Sabah öğlen akşam 25 damla aç karna ılık sütün içine damlatarak içiyorum.

 15. esra diyor ki:

  farsak bitkisini ve meyvesini nereden bulabiliriz? 🙁

 16. aysen kadıoglu diyor ki:

  annem kua hastası sizin bu farsak ilacınızdan almak istiyoruz nasıl sipariş verebiliriz lütfen cevaplarsanız cok sevinecen annemin durumu braz agır son care olarak birde sizin bu ilacınızı denemek istiyoruz acele cevap verirseniz sevinirim şimdiden cok tşk ederim saygılarımı sunarım

  • duran sağlamdemirel diyor ki:

   ayşen hanım bende kuah hastasıyım birhaftadır kullanıyorum nefes darlığı bittiçok güzel bitki bunu adanada tanıdığınız varsa çerçi yusuf attar vardır ordan temin edebilirsiniz kilosu 75 tldir yarım kılo alırsanız kuru olduğundan çok çekiyor size cepnomu veriyom benden durum öğrenin 0530 435 4315 geçmiş olsun ben onyıldır çekiyorum çok şükür rahata kavuştum allah herkese şifa versin

 17. bülent aygün diyor ki:

  farsaklı hem bitkisini nerede bulabiliriz benimde babam koah ve astım hastası ve durumu bizar agır bize yardım ederseniz sevinicem

  • duran sağlam demirel diyor ki:

   arkadaşım bu bitki adanada attarlarda mevcut kilosu 75tl kuru olduğundan birkilo altıay gider bugün ablam mersinde bulamadı geldi adanadan aldı adanada tanıdığınız varsa sipariş edin vallahi ben bugün kayseriye dayımın oğluna birkilo yolladım birde attarın deyişine göre bunun macunuda varmış o daha kuvetliymiş yalnız ben onu kullanmadı fakat otu birhaftadır kullanıyom bende nefesdarlığı büyükoranda gitti ben allah için yazıyorum herkese tafsiye ediyorum allah şifa versin

   • mikail diyor ki:

    adananın neresınde bulabılırım

   • Mustafa diyor ki:

    Bende.astım.alerji.hastasıyım.4yıl.dır.symbicort.320mg.hava.kullanıyorum.farsat.bitkısi.nerede.bulbilirim.bana.bilgi çok.sevinirim.sizin.kullandığınız.irtibat.05305546235

 18. safiye manav diyor ki:

  babam koah hastası acıl

 19. Farsak Ürünleri diyor ki:

  Koah yada astım hastaları için tüm farsak içerikli ürünlere burdan ulaşabilirsiniz. Geçmiş olsun.

  http://farsak.com.tr/Urunler.aspx?id=6

 20. güzin osmancık diyor ki:

  bu konuda bilgi almak istiyorum

 21. dilara diyor ki:

  Merhabalar ben manisada ikamet etmekteyim o bitkisel buluşunuzu öğrendim ve bende aşırı bir şekilde astım var sizinle telefonla itbata geçe bilirmiyim ? Bana telefonunuzu yazarsanız sevinirim saygılarımla.

 22. harun diyor ki:

  Ben KONYA dan HARUN. 15 yıldır astım rahatsızlığı çekiyorum.KONYA da gitmediğim doktor ve aktar kalmadı.Sizi televizyonda izleyince umudumun kalmadığı yerde sizi umut olarak gördüğüm için mutlu oldum.Ayrıca sizi tebrik ediyorum.Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok teşekkür ederim.Saygılarımla Harun Ceran…

  • duran sağlam demirel diyor ki:

   harun arkadaşım bu bitkiyı adana attarlarından bulabilirsın bende astım ve kuoh var onyıldır çekiyorum birhaftadır kullanıyorum çokşükür çok rahatım fırodil ventolin buhar çekiyordum çokşükür artık çekmiyorum ben bütün çevreme söyledim herkes alıyor sizlerde inşallah şifa bulursunuz geçmiş olsun

 23. ocak diyor ki:

  FARSAK İRAN HORASANINDAN TOROSLARA YERLEŞEN TÜRK BOYUDUR. İNATÇI VE ÇETİN OLMALARI HESABIYLA STRATEJİK OLARAK YERLEŞTİRİLMİŞTİRLER. TOROSLARIN KUZEYE BAKAN YÜZÜNE. TOROSLARIN GÜNEY YÜZÜNDEDE FARSAKLARIN GENÇLERİ 100-200 ATLI OLARAK RUM VE BİZANSA VUR-KAÇ TAKTİĞİ İLE YAĞMA YAPARLARDI. BU NEDENLEDE BU GENÇLERE YAGİBASANYANİ DÜŞMAN BASAN DENİRDİ SONRALARI BU SÖYLEYİŞ YAĞBASAN OLARAK KALDI. ACİZHANE BİR FARSAK VE YAĞBASAN OLARAK BİLİNMESİNİ İSTEDİM.

 24. ocak diyor ki:

  evet buda kesinlikle bir vur kaç taktiğidir
  aynı altın çilek gibi

 25. NALAN diyor ki:

  merhaba,babam 3 aydır toparlayamadı. kendisi koah hastası.farsak otunu bulduk ama nasıl kullanılmalı? yani çay gibi demlenmelimi, yemekleremi eklenmeli bir türlü bilgi bulamıyorum.İhtiyacım olan ne kadar dozla nasıl kullanılır bu ot.Lütfen çok acil yardım.

  • sdasd diyor ki:

   nalan nerden buldunuz lutfen söle cok lazım bizede

  • duran sağlam demirel diyor ki:

   cevap yazıyorum ben adanalıyım birhafta oldu bende kullanıyorum çok faydasını gördum artık fırodil veya ventolin çekmiyorum kullanımı bir cezvede suyu kaynatıyon sonra bir tutam farsak otunu atıyon beş dakikaa demlendikten sonra bir subardağına doldur aç karnınna günde iki defa içilir az çakşekeri ilave edilir geçmiş olsun

  • Mustafa diyor ki:

   Farsat.bitkısini.nereden.buldunuz.bana.bilgi.verırmisiniz.teşekkürler.4yıl.astımalerjisi.cekiyorum.05305546235.beni.arayın.ben.ararım.sizi.hoşçakalım

 26. Nuri Gültekin diyor ki:

  Adana Saimbeyli benim memleketim. Feke 32 km mesafededir. Toroslarda yetişen bu bitkinin adı herkesin çok iyi bildiği MELENGİÇ yada Çitlenbiktir. Farsak meyvesi olarak kimse isimlendirmez. Halka yeni ve bilinmeyen bir bitkiden bahsediliyormuş gibi davranılmasını fazlasıyla ticari rant amaçlı gürüyorum.
  Melengiç her yerde satılan ve bilinen bir meyve. Antep fıstığının yabanisidir.

 27. nalan diyor ki:

  adanada ailesi oturan bir arkadaşdan istedik.

 28. mete diyor ki:

  farsak otu adanadan baska yerde yokmu orda tanıdımız yok nasıl temın ederız lutfen cevap

  • aziz diyor ki:

   slm bende vastım hastasıyım farsak otu kulanıyorum nefesimde düzelme görüldü yani şimdilik memunum carizzma59@hotmail.com 05376841317
   adanada cerci yusufdan temin edebilirsiniz başkada yerde yok

 29. fadime diyor ki:

  benimde babam astım buronşit hastası bu otun faydası varsa eğer insanlar birbirlerine gerçekten ve canı gönülden yardımcı olmaları gerek
  lütfen

 30. nalan diyor ki:

  duran sağlam demirel’e çok teşekkür ederim. bir arkadaşımın alerjisi var. o da kullanmaya başladı.tamda bu aralar biliyorsunuz polen zamanı. nasıl olduğunu sorduğumda 3 gündür kullanıyorum, hem nefes almam rahatladı hemde burnum akmıyor dedi. herkese acil şifalar dilerim.

 31. sunay ercan diyor ki:

  benım dedem koah hastası su an durumu cok agır lutfen bu bıtkıyı nerden buluruz yardımcı olurmusunuz aktarlara sordm ama ole bı bıtkı yok belkı adını degıstırmıs olabılır dedıler lutfen yardım beklıyorum:(

 32. faik baysan diyor ki:

  ben faik baysan yeni açılmış olan farsak.com.tr den yakınım benim adıma kayıt olmak istedi fakat ünal FİDAN yerine ünal ÖZTÜRK olarak hata ile adresten ötürü soyadını yanlış yazmış doğrudur ÜNAL FİDAN ADI’NA kargo sipariş edilmiştir adres olarak bütün bilgiler gerçektir sizin telefonunuz da kişi adına yazılmıştır verilen ifadede saygılarımla arz ediyorum. adres e gelecek olan pakette lütfen ÜNAL FİDAN ismi kullanılmasını rica ediyorum teşekkür ederim. ulaşmak isterseniz telefonum 05365089247

 33. oğuz diyor ki:

  hocam size ulaşamıyorum sipariş vercem ama bitürlü veremedim bize sipariş hakkında detaylı bilgi verirseniz sevinirim

 34. makbule kaya diyor ki:

  babam koa ve aslım hastası 13 gün önce sipariş verdim haya gelmedi bilgi verirseniz sevinirim gelmiycekse söyleye bilirdiniz saygılarımla

 35. makbule diyor ki:

  ne olur lütven acele cevap beklıyom

 36. makbule diyor ki:

  nasıl ögrenicem evde bekliyorum gelicek diye lütven cevap verin hayırlı işler

 37. Fikirzede diyor ki:

  Makbule,sorununu gidermek için iletişime geçmen gereken adres,farsak.com

 38. abbasbulanik diyor ki:

  fersak bitkisi bizim bildikimiz fıtk ağacı fıtık beköezi astım a iyi gelir meyvesi kurutulur çekilir yine dut bekmezine katılır günde sabah akşam bir yemek kaşıgı alınır yemekten bir saat önce astıma iyi gelir saygılar

 39. caner diyor ki:

  farsak bikisini neden bula bilirim bilen varsa
  FACEBOOK: hasanyenen@hotmail.com
  hasan caner doğan

 40. bülent aygün diyor ki:

  be sevgili kardeşim ortala bir farsaklı bitkisi cıkartınız ne size ulaşabiliyoruz nede bitkinize televizyona bir cıktın şimdi ortalıkta yoksun sizlere nasıl ulaşacagız bir bilgi verirmisin bunlar sadece yazıyla kalmasın yalvarmayın bu insanları o acıyı cektiysen bilirsinteşekkür 05384676712

 41. Mustafa kemal diyor ki:

  ben bu gün pazarda bu bitkiyi gördüm üzerinde bitkinin nelere faydası olabileceğini yazmışlar kilosu 50 tl olduğunu çaygibi içildiğini söyledi bende netde araştırayım dedim benimde babam kuah hastası alıp denemekda faydası olacağını düşünüyorum almak isteyen varsa yardımcı olabilirim ama cumartesi günleri görüyorum amcayı 5457630818 telim

 42. mustafa diyor ki:

  arkadaşlar farsak otunu bügün aldım tavsiyelere göre astım hastasıyım inşalah iyi gelir kırıkkaledeyim fikir almak isterseniz numaram 05426591323 herkeze allah şifa versin

 43. MUSTAFA diyor ki:

  ARKADAŞ DÜN MAHSETİM GİBİ KULLANDIM ÇOK AZ OLSADA NEFESİMDE AÇILMA HİSSETİM İNŞALAH İYİ OLUR

 44. JALE diyor ki:

  Arkadaşlar bende çoğunuz gibi otlara inanmıyordum ama bu farsak otunu duyduktan sonra çok ağır koah hastası bir yakınıma içirmeye başladık.Şimdi durumu her geçen gün daha iyiye gidiyor.32 kiloya düşerek hastanelik olmuştu şimdi 45 kiloya yükseldi ve kendisine çok iyi geldiğini söylüyor.Sakın yalan diyenlere inanmayın ben bu otu alırkende iyi olmuş hastaya rastladım bir kere daha inandım ki bu ot bu hastalığa çare buluyor.Nereden buluruz diye sormuşsunuz söylüyeyim.Ben Adanada Çerçi Yusuf diye bilinmiş bir baharatçıdan buldum.Elimdeki kartından sizlere telefonunu yazıcam. [322]351 10 89 |351 11 29 SAYDAM CD.NO.7{A Seyhan{ADANA

 45. erdoğan san diyor ki:

  arkadaşlar farsak adı ile lanse edlin bitki herkezin bildiği menengiç ( çitlenbik ) ağacıdır,her hangi bir ot değildir,kocaman bir ağaçtır,türkiyedeki baharatçıların hemen hepsinde vardır,menengiç kahvesi olarak talep ettiğinizde size yardımcı olurlar,ücreti çok cüzi bir miktar,kavanozda alırsanız 10 tl. gibi, poşette alırsanız 3 – 5 tl. ye bulursunuz her ikisinin üstünde nasıl hazırlanacağı vardır,bende koah hastasıyım,10 gündür kullanıyorum kahveyi bakalım iyileşme ne zaman başlayacak,en az 6 ay 1 bir sene kullanacağım, kan gazı tahlilini yaptırdıktan sonra belli olacak işe yarayıp yaramadığı,her hangi bir sorunuz olursa telefonum,05322584176 kendim izmirde oturuyorum.

 46. ibrahim diyor ki:

  abi ilaç 10 numara ben edirneliyim kullandım çok iyi geldi ama malesef sigaraya başladım ilacın verdiği tedavile

 47. ADM diyor ki:

  MERHABA FARSAK ÜRNLERİNİ ALIRKEN DİKKAT EDİN BU ÜRÜNLER AKTARLARDA SATILMAZ SATILAN ÜRÜNLEREDE ÇOK DİKKAT EDİN BEN BİTKİSEL ÜRÜN SATAN BİR FİRMANIN BAYİİSİYİM,BU FARSAK ÜRÜNLERİNİ BAZI MÜŞTERİLERİM KULLANMIŞ ÇOKDA FAYDA GÖRMÜŞ BENDE ARAŞTIRDIM SORUŞTURDUM GERÇEKTEN ÇOK FAYDA GÖREN KİŞİLERLE KONUŞTUM,VE BU ÜRÜNÜ SATMAYA KARAR VERDİM RAFTA DEĞİL TABİKİ FİRMAYLA ANLAŞIP O ŞEKİLDE TEMİN EDİYOM.İSTEYEN OLURSA YARDIMCI OLURUM.5366489050 ADM

 48. lezgi eray diyor ki:

  merhaba arkadaşlar bende bu ürünü kıllanan biriyim yaklaşık 2 ay kadar kullandım ve gayet iyi geldi devam etmeyi de düşünüyorum astım hastası olarak iyileşme saglıyor..özellik le kahve urununu tavsiye ederim gerçekten memnun edici sonuclar verdi tüm hasta arkadaşlara şifa olur inşallah…aklınızda soru işareti kalırsa 05397699091 numaram dan arayabilirsiniz sorularınız içinn..

 49. esra diyor ki:

  farsak otunun ilerlemiş koah hatasına faydaları nelerdir

Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS