Buradasınız : Ana Sayfa // Bayan Kozmetik, Gelinlik // En Güzel Gelin Makyajı

En Güzel Gelin Makyajı

Gelin adayları,en önemli gününüzde herşeyinizin kusursuz olmasını istersiniz.Özellikle yüz güzelliğinizi ortaya çıkarmak amacıyla makyajınız çok önemlidir.Yüz hatlarınıza ten renginize ve göz renginize uygun makyaj sizi gelinliğin içinde daha güzel gösterecektir.Dilerseniz ağır,dilerseniz hafif,fakat yüz hatlarınıza göz yapınıza ten renginize uygun makyaj yaptırmaya özen göstermelisiniz.

Etiketler: , , ,2 Yorum yapılmış " En Güzel Gelin Makyajı "

  1. berre diyor ki:

    gelin makayajı gayet hafif ve duru olmalı.Düğün günü geline abartılı gelinlik giydirip bir ton makyaj yapıp duruluğunu bozuyorlar.Sinir oluyorum.Özellikle biz Türk’ler gelin olma olayını çok abartılı giyim makyajla bozuyoruz.

  2. Marlon diyor ki:

    lolipu Teşekkfcr eeridm gfczel sf6zlerin ie7in :)adriana1983 c7ok teşekkfcr eeridm. O babet benim de favorilerim arasında ;)f6zlemce Beğenmene e7ok sevindim :)sevgi Teklifini değerlendireceğim :))moda_kesh c7oook sağol tatlım. c7alan olursa hırsızları yakarız beraber ;)hayat gfczel İe7in ae7ıldıysa ne mutlu bana 🙂 İlham getirmişim baksana :)) c7alışmalarını bekliyor olacağım ^_^Beyza’nın annesi Teşekkfcr eeridm. Yeni babet sfcslememde paylaşacağım o zaman, sf6z 😉 Sezonu ae7ılsın da ruşen c7ok teşekkfcr eeridm canım, beğenmene e7ok sevindim 🙂 İyi pazarlar Cevapla

Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS