Buradasınız : Ana Sayfa // Markalar, Mobilya Dekorasyon // Doğtaş Mobilya Müşteri Şikayetleri

Doğtaş Mobilya Müşteri Şikayetleri

Doğtaş Mobilya‘dan ürün satın aldınız mı ? Doğtaş mobilya mobilyacılık anlamında sizce ne derece iyi bir marka ? Doğtaş Mobilya fiyatları hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ? Doğtaş Mobilya kampanyalarını nasıl buluyorsunuz ? Doğtaş Mobilya müşteri hizmetleri yeterli ölçüdemi ? Doğtaş Mobilya ürünleri hakkında şikayetleriniz var mı ? Doğtaş Mobilya‘nın ürün teslimat zamanlaması hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ? Doğtaş Mobilya hakkkında şikayetleriniz varsa yorumlarınızı bekliyoruz..

Etiketler: , , , , ,1 Yorum yapılmış " Doğtaş Mobilya Müşteri Şikayetleri "

  1. Leyla diyor ki:

    Doğtaş Mobilya’dan peşin ödeyerek 2 adet 3’lü koltuk ve 1 adet berjer satın aldık. Teslimat tarihi 17 ocakta 1 berjer ve 1 üçlü koltuk geldi. Arayıp sorduğumuzda diğer 3’lü koltuğun sipariş edilmediği ancak 1 hafta sonra elimizde olacağı söylendi. Biz 2 hafta boyunca bekledik; ancak ne mobilyamız geldi ne de aranıp bilgilendirildik.

    Biz aradığımızda da bir şekilde geçiştirildik. tekrar aradığımızda ise o zaman koltuk kumaşının kalite kontrolünden geçemediği o yüzden yapılamadığı şubatın ilk haftası fabrikanın tadilatta olduğu ve 17 şubatta koltuğumuzun elimizde olacağı söylendi. Peşin ödeme yaptığımız halde ancak 2 ay sonra koltuk takımımızın tamamlanacağı düşüncesi bizi çok sinirlendirdi.

    Müşteri memnuniyetini önemsemeyen, güvenini sarsan ve dürüstlüğüne inanmadığım bu kurumdan şikayetçiyim. Mağduriyetimizin bir şekilde giderilmesini istiyorum.

Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS