Buradasınız : Ana Sayfa // Markalar, Mobilya Dekorasyon // Doğrucan Mobilya Müşteri Yorumları

Doğrucan Mobilya Müşteri Yorumları

Doğrucan Mobilya‘dan alışveriş yaptınız mı ? Doğrucan Mobilya hakkındaki olumlu yada olumsuz düşünceleriniz nelerdir ? Sizce Doğrucan Mobilya ürünleri ne kadar kaliteli ? Doğrucan Mobilya müşteri hizmetlerinden memnun musunuz ? Doğrucan Mobilya kamapanyaları hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ? Doğrucan Mobilya ürünlerinde bir sorun yaşadınız mı ? Doğrucan Mobilya ürün fiyatları ürün kaliteiyle örtüşüyor mu ? Doğrucan Mobilya ürün teslimat zamanlaması konusunda ne kadar iyi ? Doğrucan Mobilya hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz..

Etiketler: , , , , , ,2 Yorum yapılmış " Doğrucan Mobilya Müşteri Yorumları "

  1. Aydemir diyor ki:

    Doğrucan Mobilya’dan mobilyalarımızı aldık. Biz yeni evleniyoruz ve evin bütün eşyalarını neredeyse oradan aldık.
    Biz 18 aralık 2011 tarihinde teslimat için anlaşmıştık Sabah 9’dan akşam 9’a kadar biz boş evde mobilyalarımız gelecek diye bekledik ki bize kesin getireceklerini söylediler ama saat 9 gibi arayıp pazartesi gelsin mi diye soruyorlar bize.
    O saatten sonra zaten tamam demekten başka çaremiz yoktu. Üstelik o gün teslimat yapılacak ya… Yetkili birilerine ulaşmak pek mümkün olmuyor. 2-3 saat telefonları açmalarını bekliyorsunuz.Benim kızdığım şey aradığımız zaman neden ulaşamıyoruz ya da neden bize kesin geliyoruz diyorlar ve sonra araç yok pazartesi olur mu diyorlar?

  2. tülay günlü diyor ki:

    doğrucan mobilyadan oğluma salon takımı yatak odası oturma odası aldm ayın 14 de teslim ederiz dediler bir kısmını 18 de diğerlerini ayın 28 oldu bugün yarın akşam üzeri gibi laflarla oyalıyorlar çeyiz gelicek kız tarafına çok mahcup olduk kendi cep telefonumuzdan arıyoruz açmıyorlar başka numaradan arayınca bu gün kesin teslim edilecek diyorlar

Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS