Buradasınız : Ana Sayfa // Sağlık // Dez Diyet ile Zayıflama

Dez Diyet ile Zayıflama

Kilo problemi olan insanlar için o kadar çok çözüm önerisi var ki bu konuda araştırma yaparken bazen  önce bu diyet çözümlerinin fazllaıklarının ayıklanaması gerek diye düşünüyorum. Çünkü gereksiz diyet ürünleri, diyet programları ile insanların zaman kaybetmesi  vucuda yerleşen yağ kitlelerinin kalıcı olabileceği zamanı kaybetmesine sebep oluyor. Faydasız diyet çözümleri ile kaybedilen zamanın  ve paranın yanında insanların ne yapsam olmuyor gibi hayal kırıklığı ile umudunu yitirmeside cabası.

Bu yüzdendir ki fazla kilolardan arınmak için doğru yöntemi kullanan insanların tecrubelerinden faydalanarak bulmaya, gereksiz diyet uygulamalarını ve ürünlerinide bu vesile ile ayıklamaya çalışıyoruz. Son inceleme yaptığın diyet çözümü Dez diyet.

DEZ NEDİR?

DEZ Diyet Ürünü, Merkezi Almanya’da bulunan Diyet ve zayıflama merkezi tarafından geliştirilmiştir. Dünyanın en iyi beslenme uzmanları, zayıflamak için en iyi programı Dez olarak adlandırılmıştır. Dez Diyet Seti Başlangıç ve Devam ürünlerinden oluşur. 16 günlük bir zayıflama programı olan Dez Programı, uzun süreli bir diyetin yerini tutar. Dez diyet ürünü kullananlar uzun süreli bir diyet yapmış kadar başarılı olurlar. Dez Diyet Ürünü beslenme uzmanları tarafından şişmanlık ve obezitenin önüne geçebilmek, sağlıklı beslenme alışkanlığını kazandırabilmek amacıyla geliştirilmiştir. Dez başlangıç ve devam içeceğinin içerisinde vücudun ihtiyacı olan bütün besin değerleri mevcuttur. Bu sebeple Dez Diyet Ürünü yan etkilerine ratlanmamıştır. Başlangıç ve Devam ürünlerinden oluşan 16 gün kullanım için hazırlanmış toplam günlük diyetin yerini alan üründür. Başlangıç ürünü 2 gün, devam ürünü ise 14 gün kullanılmaktadır. Ürünlerini yağsız süt veya yoğurt ile tüketebilirsiniz.

Dez Programının Hedefi Nedir?

Programın asıl hedefi vücuttaki kas oranına zarar vermeden ideal görünümünüze kavuşmanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca yeme ve içme tarzınızı düzenlemenizi ve verdiğiniz kiloyu tekrar almamanızı hedefliyoruz.

KİLO KONTROL PROGRAMI
Kilo kontrol programına START ürünü ile başlayacaksınız.

İLK İKİ GÜN

200 ml. (mililitre) az yağlı (%1.5) süt ile 4 ölçüm kaşığı START ürünü günde 3 saat ara ile 5 defa alınacak. Bu ürün iki gün kullanılacaktır. Ayrıca bu süre içerisinde günlük 2-3 litre su içilmesi sağlıklı bir diyet için çok önemlidir.

Diyetin başarısı için ilk iki gün çok önemlidir.

ÜÇÜNCÜ GÜN

Üçüncü gün sabah 11’e kadar sabah kahvaltısı yapılacak. Kahvaltıda 2-3 dilim çavdar ekmeği, peynir (bir dilim), reçel veya bal (bir dilim ekmek ile birlikte), haşlanmış yumurta, 5 – 7 adet zeytin, sebzelerden havuç, marul, biber, domates ve salatalık yenilebilir.

Kahvaltıdan 5 saat sonra 2 nci kutuya öğle yemeği yerine başlanacaktır.
Örneğin sabah saat 10.00 ‘da kahvaltı yaptığınızda saat 15:00’de 2 ncikutuyu öğle yemeği olarak alacaksınız.

Tekrar 5 saat sonra yani saat 20:00’de akşam yemeği yerine yine 2 nci kutuyu alacaksınız. 2 nci kutu (büyük kutu) 300ml. (mililitre) az yağlı süt (%1.5) veya yoğurt ile, iki ölçüm kaşığı DEZ öğle yemeği ve akşam yemeği yerine alınacaktır. Başlangıçta büyük kutu 5 saat aralar ile 2 kez alınacaktır. Kendinizi çok aç hissederseniz domates, yeşillik, biber veya salatalık yiyebilirsiniz.

Arada rejimi bozacak yiyeceklerden özellikle sucuk, salam, çikolata, kızartmalar ve meyve ( meyvede şeker olduğu için diyet süresince meyve yememeye dikkat edilmelidir ) yağlı yiyeceklerden uzak durun. Diyetin başarılı olması size bağlıdır.

DİYETİN SONA ERMESİ

Hedeflenen kiloya 3 kilo kalıncaya kadar sadece sabahları kahvaltı yapılacak ve iki öğün DEZ kullanılacaktır.

Amaçlanan kiloya 3 kilo kaldıktan sonra yine en geç sabah 11’e kadar kahvaltı yapılacak.

Bunun ardından 5 saat sonra normal öğle yemeği yenilecek ve akşamları sadece DEZ alınacaktır.

Örneğin: 70 kilo olup 15 kilo vermek isteyen bir kişi, 12 kilo verinceye kadar, sadece kahvaltı yapacak, öğle ve akşam sadece DEZ alacaktır. 12 kilo verip 58 kiloya düştükten sonra verilen kiloların yeniden alınmaması için kahvaltıdan 5 saat sonra ürün yerine öğle yemeği yenilecek DEZ sadece akşam alınacaktır.

Bu uygulama istenilen kiloya varılıncaya kadar devam edecektir.

İstenilen kiloya erişince diyet ürünü kesilecektir. Diyet ürünü ile VERİLEN KİLOLARIN YENİDEN ALINMAMASI İÇİN düzenli yemek yeme alışkanlığının korunması gerekmektedir.

Özelikle sabah kahvaltılarına önem verilmesi gerekir.

Diyet süresince günde 2-3 litre su içilmelidir. Bunun yanı sıra çay, kahve, içilebilir
( meyve suyu da içilmez ). Şeker ve tansiyon hastaları doktor kontrolünde kullanabilir.

Dez diyet çözümü konusunda tecrube edinmiş kişilerden bu konu hakkında  görüş ve önerilerini,tecrubelerini paylaşmasını istiyorum.119 Tl olan bu ürün hakkında bize neler söyleyebilirsiniz ? Tavsiye eder misiniz ? Dez diyet  yan etkisi olmadığını söylesede Dez diyet ile sorun yaşadınız mı ?

Şunları arayanlar buraya uğradı:

Etiketler: , , , , , , , , ,Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS