Buradasınız : Ana Sayfa // Gelinlik // Bolerolu Gelinlik Modelleri 2011-2012

Bolerolu Gelinlik Modelleri 2011-2012

Miss Defne Gelinlik evi 1995 yılından bu yana en güzel gelinlik modelleri ile sizlere hizmet sunuyor.Gelin adaylarının istekleri ve arzuları doğrultusunda her zaman en iyi olanı sunmayı ilke edinmiş Miss Defne Gelinlik evi 2011-2012 yılına özel tasarlamış olduğu bolerolu gelinlik modelleri ile dikkat çekiyor.1,500TL ve 2,000TL arasında değişen bu gelinlikler İzmir Miss Defne Gelinlik evinde sizleri bekliyor.

Şunları arayanlar buraya uğradı:

Etiketler: , , , ,3 Yorum yapılmış " Bolerolu Gelinlik Modelleri 2011-2012 "

  1. Perihan diyor ki:

    Doğrusu abiye kıyafette de gelinliklerde de boleroya gıcık biriydim fakat bu gelinliklerdedki bolerolar çok hoş çok zarif

  2. Denilson diyor ki:

    I need help! I can’t install Nokia Software Updater cause it keeps sainyg min. memory to run is 256MB and then it forces you to close the windows down. I have like 1GB of memory so it can’t be that. Do you really need NSU to make this work? Seems to me that after you change the product code, thats it, you’re done. You just need NSU to check to see that it worked? Cause I can get NSS to work but Both Europen and USA versions of NSU don’t want to install. PLEASE HELP!

  3. Rihandy diyor ki:

    You guys need to learn how to drop those technologies from the user-agent, the curenrt one seems quite ridiculous, it includes all known browsers and rendering engines .

Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS