Buradasınız : Ana Sayfa // Guncel // Başbakandan Feyzioğluna Tepki

Başbakandan Feyzioğluna Tepki

Barolar birliğinin açılış konuşmasından haddini aşan Metin Feyzioğluna , Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanı olan Recep Tayyip Erdoğdandan Tepki geldi. Sayın Başbakan Feyzioğluna edepsizlik yapma, yalanları konuşma diye tepki gösterdi.

Makam yada sıfatına aykırı uslup kullanan ve protokol konuşmasına yakışmayan söylemlerde bulunan Feyzioğlu Başbakandan beklemediği yada tribünlere oynamak için beklediği bir tepkiyi aldı.

Bir ülkenin halkının büyük çoğunluğu tarafından seçilmiş bir lidere makamlarının kapsamını aşarak kendi üzerlerine vazife olamdan yakışıksız bir şekilde konuşmak kimsenin haddine değildir. Madem ki siyasi çizginiz doğrultusunda hareket edeceksiniz, o halde tarafsızlık gerektiren makamlarınızı terk edeceksiniz.

Daha önce Haşim Kılıç şimdide Metin Feyzioğlu size protokol konuşmalarınızda Başbakana hakaret etme, tek taraflı konuşma yoluyla Başbakanın kendini ifade edemeyeceği bir platfomda konuşarak onun makamını rencide etmek ne sizin haddinizedir , nede vazifenizdir.

Sayın Recep Tayyip Erdoğan doğru bir şekilde tepkisini ortaya koymuş , neden çoğunluğun temsilcisi olduğunu yine ortaya koymuştur. Sayın Başbakanı Tebrik ediyoruz.

Etiketler: , , , , ,Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS