Buradasınız : Ana Sayfa // Sac Bakim // 2012 Yandan Topuz Saç Modelleri-Dağınık Topuz Modeli

2012 Yandan Topuz Saç Modelleri-Dağınık Topuz Modeli

Özel günlerde saçımız için en çok tercih ettiğimiz modellerden biridir topuz..Özellikle dağınık topuz modasının hala hakimiyet sürdüğü bir dönemde bayanların yandan topuz modelide oldukça ilgi görüyor.Özel günlerde kullanılan bu saç modeli,salaş duruşu ile daha bir doğal ve güzel duruyor sanki.Topuz saç modeli deyince akla gelen,tepede kabarık ve kocaman topuz modelleri artık out oluyor.

 

                                              

 

2012 yılında özellikle trend olacak olan yandan topuz modelleri,bu dağınık ve salaş görüntüsü ile çok daha masum ve yumuşak bir görüntü sergiliyor.Özellikle genç bayanların tercih ettiği yandan topuz modeli,tek askılı bir elbise ile şahane bir kombin yaratabilir.Genç kızlar mezuniyet bolusu gibi özel günlerinizde tercihinizi yandan topuz modelinden yana yaparsanız pişman olmazsınız.İşte size yandan topuz saç modeli..ve dağınık topuz modelleri

 

                                                 

Şunları arayanlar buraya uğradı:

Etiketler: , , ,2 Yorum yapılmış " 2012 Yandan Topuz Saç Modelleri-Dağınık Topuz Modeli "

  1. Suna Erdim diyor ki:

    Evde toplanabilecek tarzdan topuzlar bunlar bence özel geceler için hiçte ideal değil

    • Jonatham diyor ki:

      Dead pent subject matireal, thank you for information. The bravest thing you can do when you are not brave is to profess courage and act accordingly. by Corra Harris.

Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS