Buradasınız : Ana Sayfa // Mont // 2012 Damat – Tween Mont Modelleri

2012 Damat – Tween Mont Modelleri

Damat Tween ADV Markalarını bünyesinde barındıran ORKA Grup Online Alışveriş sitesi  www.damattweenshop.com  ile Web Satışlarına başlamış durumda. Her ne kadar mağazalarında ki ürün yelpezasini Web sitesine taşıyamamış olsada 2012 sonbahar-Kış sezonu için iki mont seçeneği benim olduğu kadar sizlerinde ilgisini çekecektir. Fiyat olarak birazcık (aslında  Çüşşş ) pahalı olan bu iki mont seçeneğinden biri spor giyimi tercih eden kişiler için dik yaka Deri Mont. Sezon için Satış fiyatı 1.250.00 TL olan bu Tween Deri Mont`un Taba, Lacivert ve Siyah renk seçenekleri mevcut. S, M, L, XL bedenlerine sahip Tween Deri Montumuzun görsel olarak şekli aşağıda ki gibi olup. Internet satış fiyatı : 562.00 tl. Yani  %55 bir indirim söz konusu.

Damat-Tween klasik giyimi tercih edenler içinde 100% Polyester olan kalıp olarak bir çoğunuzu işte budur dedirtecek, lakin sezon fiyatı 690.00 TL olan bu klasik mont modelinin Internet satış fiyatı. 621.00 TL.

Damat – Tween ürünü olan bu iki mont Modeline Damat Online Alışveriş sitesinden erişebilir ve normal mağaza satış fiyatına göre extra indirimli satın alabilirsiniz.

 

Şunları arayanlar buraya uğradı:

Etiketler: , , , , , , , , , ,Yorum Yapın

Adınız :

E-Mail :

 
Copyright © 2009 Fikirlog. Tüm hakları saklıdır. Full RSS - Yorumlar RSS